I Rajd 2005 r

VI Rajd Szlakiem Jana Kasprowicza - 15 pazdziernika2010 r

VI RAJD SZLAKIEM JANA KASPROWICZA  dodano: przez SP9
VI Rajd Szlakiem Jana Kasprowicza, 15-10-2010 r

Zakończył się VI Rajd Szlakiem Jana Kasprowicza organizowany   przez naszą Szkołę  wspólnie z Gminą Poronin i Stowarzyszeniem  Przyjaciół Twórczości Jana Kasprowicza.
Uczestnicy  nie tylko pokonali jeden z piękniejszych widokowo szlaków turystycznych w Polsce, ale musieli się wykazać wiedzą dotyczącą Jana Kasprowicza, historii Zakopanego, patronów szkół i Tatr. Trasa Rajdu została w tym roku zmieniona i prowadzi przez Suche do Poronina - miejsca związanego z osobą Jana Kasprowicza.
W tegorocznej imprezie wzięły udział drużyny z ośmiu szkół. Konkursy wiedzy przeprowadzono w Muzeum Jana Kasprowicza, na Furmanowej, w Suchym i w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Jana Kasprowicza w Poronine, gdzie nastąpiło zakończenie Rajdu i wręczenie nagród.

Wyniki:
Szkoły Podstawowe:
I miejsce - Szkoła   Podstawowa Nr 9 w Zakopanem (opiekun: s.mgr Bronisława Wichary)
II Miejsce - Szkoła Podstawowa w zespole Szkół w Poroninie ( opiekun: mgr Maria Śliwińska)
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Zakopanem ( opiekun: mgr Agnieszka Wiśniowska)
IV miejsce - Szkoła Podstawowa w zespole Szkół w Nowem Bystrem ( opiekun: mgr Małgorzat Kozieł)

Gimnazja:
I miejsce - Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zakopanem ( opiekun: mgr Marek Słowik)
II miejsce - Prywatne Gimnazjum "Betlejem" w Zespole Szkół Prywatnych Janiny Gościej w Zakopanem ( opiekun: mgr Janina Kasprzycka)
III miejsce - Gimnazjum w zespole Szkół w Nowem Bystrem (opiekun: mgr Paweł Garbacz)
IV miejsce - Gimnazjum nr 3 w Zakopanem (opiekun: Anna Kukuła

Nagrody ufundowała Szkoła Nr 9 w Zakopanem , Gmina Poronin i Oddział Związku Podhalan w Poroninie.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną wycieczkę. Gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy w roku 2012  na VII Rajd Szlakiem Jana Kasprowicza, który odbędzie się tradycyjnie w środę przed Bożym Ciałem  i będzie jedną z imprez towarzyszących Dniom Zakopanego.

Dziękuję pani mgr Ewie Stoch, mgr Katarzynie Szwajnos - Różak, mgr Małgorzacie Karpiel, mgr Ewie Gajewskiej i mgr Bożenie Furtak za pomoc przy organizacji imprezy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną wycieczkę. Gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy w roku 2012 na VII Rajd Szlakiem Jana Kasprowicza, który odbędzie się tradycyjnie w środę przed Bożym Ciałem i będzie jedną z imprez towarzyszących Dniom Zakopanego.

Zobacz zdjęcia... | zobacz też na www.watra.pl

Strona główna  |  Wycieczka | | |  Etap III   |  Etap IV |  Pogoda  |  SPTJK |   Strony o Tatrach i Zakopanem

34-500 Zakopane, ul. Harenda21, tel.01820 68277, fax.01820 68277