kalendarz - terminy

www.oskko.edu.pl - Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty

www.toc.edu.pl - TOC dla edukacji

www.eduinfo.pl - Wszystko na temat oświaty

www.kluczdouczeniasie.pl - Program wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej Wg L. Wygotskiego

www.edunews.pl - Portal o nowoczesnej edukacji

www.eduseek.pl - największy portal edukacyjny, podzielony na trzy części: dla uczniów, rodziców i nauczycieli; treści dydaktyczne uporządkowane są według przedmiotów szkolnych, zawiera m.in. katalog stron edukacyjnych, forum dyskusyjne, porady prawne, informacje o kursach i szkoleniach, mnóstwo pomocy dydaktycznych.
www.interklasa.pl - portal zawiera stale aktualizowany katalog polskich zasobów edukacyjnych w sieci, strony WWW wszystkich szkół biorących udział w programie Interkl@sa, skrzynki pocztowe uczniów i nauczycieli.

www.szkola.net - polski portal edukacyjny dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Zawiera m.in. materiały pomocnicze do nauki, konspekty dla nauczycieli, serwisy tematyczne, wszystkie przedmioty szkolne z animacjami, grami i konkursami oraz bezpłatne konta i strony www. Serwisy: gry, komputery, muzyka, sport, motoryzacja, świat nauki.

www.edu.com.pl - Internetowe Centrum Informacji Edukacyjnej, zawiera aktualności edukacyjne, internetową bazę szkół, giełdę podręczników i książek, ogłoszenia nt. korepetycji

www.eduforum.pl - portal edukacyjny - a w nim: ciekawe artykuły, aktualności oświatowe, katalog stron www, forum dyskusyjne, przykładowe konspekty, oferty pracy, do ściągnięcia programy komputerowe przydatne w szkole

www.gazeta.pl/edukacja - serwis w portalu Gazeta.pl - są tu m.in. aktualności edukacyjne, teksty dyktand, ciekawe omówienia lektur szkolnych, testy na koniec gimnazjum i szkoły podstawowej, testy logiczne i psychologiczne, dział poświęcony nauce jęz. obcych, dział komputery i edukacja

www.profesor.pl - serwis oferuje aktualności oświatowe, dużo materiałów dydaktycznych dla nauczycieli, katalog stron WWW, porady, forum dyskusyjne.

www.oeiizk.edu.pl - serwis edukacyjny "Komputer w Szkole" opracowany przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów zawiera przykłady zastosowań komputera w nauczaniu poszczególnych przedmiotów, ciekawe artykuły, programy autorskie, strony dotyczące doskonalenia zawodowego, linki do stron o tematyce edukacyjnej.

www.bykom-stop.avx.pl - strona kampanii na rzecz przestrzegania reguł ortografii w sieci.

www.ceo.org.pl - Centrum Edukacji Obywatelskiej

34-500 Zakopane, ul. Harenda21, tel. (018) 68277, fax. (018) 68277