ogłoszenia
   Sportowcy Roku
   tenis stołowy

SP 2 w Kartuzach

0 |1 | 2 | 3 | 4 | 5 |6| 7|8|9|10|11|12|13|14|15|16|17|18|19|20|21|22|23|24|25|26|27|28|29|30|31|32|33|34|35|36|37|38|39|40|41|42|43|44|45|46|47|48|49|50|51|52| 53|54|55|56|57|58
OTWARCIE PLACU ZABAW I BOISKA     |

W dniu dzisiejszym dokonaliśmy oficjalnego otwarcia naszych dwóch inwestycji jakie wykonaliśmy podczas wakacji. Pierwsza, to Mały Plac Zabaw wykonany w ramach Rządowego Programu Radosna Szkoła. Druga, to boisko wielofunkcyjne posiadające sztuczną nawierzchnię. Naszą skromną uroczystość zaszczycili swoją obecnością następujący goście: Ks. Proboszcz Kazimierz Podsiadło, Burmistrz Miasta Zakopane Janusz Majcher, Wiceburmistrz Mariusz Koperski, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Leszek Dorula, Przewodniczący Komisji Budżetu Maciej Rzankowski , Przewodniczący Komisji Sportu Wawrzyniec Bystrzycki, Przewodniczący Komisji Oświaty Marek Donatowicz, Radny Rady Miasta Jan Gąsienica Walczak, Radna Rady Miasta Maria Bachleda - Curuś, Radny Rady Miasta Leszek Behounek ,projektant boiska i placu zabaw Maciej Chowaniec, Inspektor z Wydziału Oświaty Turystyki i Sportu Marcin Jakubowski, Przewodnicząca Rady Rodziców Elżbieta Dudzik.

Po części artystycznej dyrektor szkoły Piotr Kyc zaprosił zebranych na uroczyste poświęcenie i otwarcie placu zabaw i boiska. Poświecenia nowych obiektów dokonał ks. proboszcz Kazimierz Podsiadło. Wstęgę przy placu przeciął Burmistrz Miasta Zakopane Janusz Majcher w towarzystwie Przewodniczącego Komisji Sportu Wawrzyńca Bystrzyckiego i dziecka z oddziału przedszkolnego Katarzyny Bachledy. Natomiast w przecięciu wstęgi na boisku Burmistrzowi towarzyszył Wiceprzewodniczący Leszek Dorula i uczeń klasy II Andrzej Bryjak .

W tym miejscu należy wspomnieć osoby, które z dyrektorem Piotrem Kycem współdziałały w realizacji inwestycji. Jest to projektant mgr inż. Maciej Chowaniec, który nie tylko zaprojektował inwestycje ale i służył fachową radą podczas ich realizacji, oraz członkowie Komisji Przetargowej w składzie: Hanna Kardaś - Wicher, Bożena Furtak i Małgorzata Stopka.

Dyrektor Szkoły Piotr Kyc podziękował również wykonawcom. Mały Plac Zabaw wykonała Firma ZAKODECOR Janusza Stachonia - Koszarka z Zakopanego, natomiast boisko Firma Bellsport Grzegorza Leszczyńskiego z Bytomia. Inspektorem nadzoru był Andrzej Gut - Kantek z Poronina. Program artystyczny przygotowała Małgorzata Behounek. Dziękujemy mamom za pomoc przy organizacji poczęstunku dla wyjątkowych gości. Nowoczesne boisko na Harendzie, oraz piękny plac zabaw nie są pierwszymi tego typu obiektami w Zakopanem i należy mieć nadzieję, że nie ostatnimi.

34-500 Zakopane, ul. Harenda21, tel. 18 68277, fax. 1868277